Biztositva vagyok az út során?

Igen. A csomagár tartalmazza tartalmazza a portugál hatályos törvényeknek ( Decreto-Lei n.º 108/2009, de 15 de maio / Artigo 27º) megfelelően a programokon résztvevők biztosítását. Erről bővebb leírást az Általános Szerződési Feltételek résznél olvashattok.

Ez azonban csak a program/túra időtartamára érvényes, a szabad időben eltöltött időre nem vonatkozik! Ezért ajánlok minden vendégünknek, hogy kössenek külön biztosítás a külföldi tartózkodásuk idejére, ami fedezi a sport baleseteket is.

A szerzőről

client-photo-1
Ökrös Csaba